poniedziałek, 30 czerwca 2014

Efekt motyla

Dzisiaj przybywam do was z filmem pt. „Efekt motyla”. Jest to thriller, science-fiction wyreżyserowany przez J. Mackya Grubera i Erica Bressa. W rolach głównych Ashton Kutcher, Amy Smart i William Lee Scott.
Bohaterem filmu jest Evan Theborn, który cierpi na zaniki pamięci. Kilka lat później odkrywa, że ma dar przenoszenia się w czasie do zapomnianych wspomnień i naprawiania w ten sposób błędów z przeszłości. Nie ma jednak nic za darmo. Każda jego podróż ma ogromny wpływ na następne wydarzenia.
Na początku ciężko mi było uporządkować wydarzenia. To że Evan ma raz 7 lat, za chwilę 15 czy 20. To, jak zmienia się jego życie przez zrobienie inaczej czegoś z przeszłości.
Bardzo często można usłyszeć do ludzi zdania typu: „Chciałbym cofnąć się w czasie i zrobić to inaczej, zapobiec temu”. Ten film jest idealnym przykładem na to, że zrobienie czegoś takiego może dużo bardziej zaszkodzić niż pomóc.
To by było na tyle jeśli chodzi o ten film. Zapewne większość z was już go oglądała, a tym, którzy jeszcze tego nie zrobili jak najbardziej go polecam.

Pozdrawiam :*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz